Nabízím tvorbu webových stránek na těchto redakčních systémech:

Kromě toho mohu nabídnout rovněž kódování HTML+CSS dle grafického návrhu z Adobe Photoshopu nebo Corel Draw. Po domluvě jsem schopen zpracovat grafické návrhy dodávané i v jiných aplikacích.

Působím především v okolí Brna a Židlochovic. V době internetové komunikace však není problém se spojit elektronicky odkudkoli. Kontaktní formulář najdete v sekci Kontakt.

Který redakční systém zvolit pro vaše webové stránky?

Rád Vám poradím s výběrem redakčního systému vhodného právě pro váš webový projekt. Každý z nich má svoje pro a proti, není tedy vhodné jejich vlastnosti zobecňovat, naopak - vždy je nutné o redakčním systému uvažovat v kontextu k webu, který se bude stavět.

Je důležité poznamenat, že výběr redakčního systému nemá vliv na to, jak budou vaše webové stránky vypadat.

Kdy zvolit Drupal

Systém Drupal slouží k administraci rozsáhlejších webových stránek. Je dostatečně flexibilní k tomu, aby mohl pohánět obsahově méně rozčleněné firemní weby i velké magazínové projekty. Je zároveň natolik univerzální, že jej lze použít i pro inzertní servery, download portály, nebo webové galerie. Jako jediný ze zde zmíněných jej doporučuji pro provoz webů s více přihlašovanými uživateli. Lze na něm postavit i vícejazyčné weby.

Na Drupalu je postaven například můj web Webkamery-Itálie.cz.

Kdy zvolit WordPress

WordPress si získal popularitu jako systém vhodný pro provoz jednoduchého blogu. Hodí se však i na správu firemních nebo osobních stránek. Bez problémů v něm lze postavit vícejazyčný web. Menší weby v něm lze postavit o něco rychleji, než v Drupalu.

Na WordPressu je postaven například web SvětCMS.cz, jehož jsem spoluautorem.

Kdy zvolit GetSimple

Pokud potřebujete opravdu jednoduchý web o několika podstránkách, jednoduché galerii a kontaktním formulářem, pak zvolte GetSimple. Nevyžaduje na hostingu databázi, takže běhá velmi svižně prakticky kdekoli. Zvládne i základní onsite SEO. Na GetSimple jsou mimochodem postaveny i tyto moje webové stránky.

Z GetSimple nabídky je kromě tohoto webu i například Gumičkové-náramky.eu